Series
Ratings
134
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.5
Vinland SagaRated ★ 4.5
NANARated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 4.5
NoragamiRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Unsolved: The Murders of Tupac and the Notorious B.I.G.Rated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5