Series
Ratings
26
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0