Titles you rated
True DetectiveRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.0
RevenantRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0