Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 3.0
InsaneRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0