Movies
Ratings
25
How to Steal a DogRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Our PresidentRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 2.5