Series
Ratings
24
Ugly AlertRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
My Love Eun DongRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- 72 Seconds Season 3Rated ★ 3.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.0