Titles you rated
The WailingRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 2.0
The ShackRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 0.5
Wicker ParkRated ★ 1.0
I Killed My MotherRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 2.0
The Science of SleepRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
CloserRated ★ 3.0
Coffee and CigarettesRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 2.5