Titles you rated
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0