Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0- She s On DutyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Twilight GangstersRated ★ 4.5