Titles you rated
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Go Go Squid!Rated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0