Titles you rated
Orange DaysRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
QuartetRated ★ 4.5
Lunch QueenRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 5.0- エンジンRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 2.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
Good Luck!!Rated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Love GenerationRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Older SisterRated ★ 1.5
DearestRated ★ 2.5
HERORated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0- すいかRated ★ 5.0