Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5
The KillerRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.0
Gladiator IIRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
DevotionRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Anyone But YouRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 2.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0