Series
Ratings
15
Temptation of WifeRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
MaskRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5