Titles you rated
The BodyguardRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
The HoursRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 3.0
Long ShotRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5