Titles you rated
Beau Is AfraidRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.5
RevelationRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 1.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.0
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
PolarRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Long Live the KingRated ★ 1.5