Series
Ratings
36
Sharp1Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0