Titles you rated
The MistRated ★ 5.0
Piranha 3DDRated ★ 1.0
Ghost ShipRated ★ 1.0
The Guard PostRated ★ 2.0
Deep Blue SeaRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
PandorumRated ★ 5.0
Thirteen GhostsRated ★ 0.5
The ConjuringRated ★ 1.0
Death BellRated ★ 0.5
AvatarRated ★ 2.5
The Divine WeaponRated ★ 0.5
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 0.5- SpliceRated ★ 5.0
After EarthRated ★ 2.0
WaterworldRated ★ 5.0
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 0.5
SurrogatesRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 1.5