Series
Ratings
31
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
RomeRated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0