Series
Ratings
20
Let's EatRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0