Movies
Ratings
55
ExitRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 2.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 4.0
CartRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 1.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0