Series
Ratings
31
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0