Titles you rated
Tasha Tudor: A Still Water StoryRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 2.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
The Zookeeper's WifeRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ElleRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
Big Fish & BegoniaRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The Royal TailorRated ★ 2.5
Untold ScandalRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Once in a SummerRated ★ 3.0