Movies
Ratings
264
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The InterviewRated ★ 3.0
DivaRated ★ 2.5
MetamorphosisRated ★ 1.0
TenetRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.5
Underworld: EvolutionRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0