Titles you rated
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 4.5