Movies
Ratings
55
The Man from NowhereRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0