Titles you rated
UnnaturalRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Midnight Horror StoryRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
The Good FightRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5