Movies
Ratings
361
JokerRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 2.5
Swing KidsRated ★ 3.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Feng ShuiRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5