Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 0.5
Gone GirlRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 1.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5