Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Last ChanceRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0
Sherlock: Untold StoriesRated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.5
Shooting StarRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
LastRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0- Second to Last Love Season 2Rated ★ 5.0