Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Sixth SenseRated ★ 3.5
Sixth Sense 2Rated ★ 3.5