Movies
Ratings
92
About TimeRated ★ 4.5
BraveRated ★ 2.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0