Series
Ratings
26
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0