Titles you rated
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Da Vinci's DemonsRated ★ 4.5
TorchwoodRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 2.0
SpartacusRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5