Movies
Ratings
1313
Predator: Killer of KillersRated ★ 2.5- The First RideRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Miss Staff SergeantRated ★ 2.0
No More BetsRated ★ 2.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.0
Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys AmericaRated ★ 3.0
The Devil's DealRated ★ 2.0
KingmakerRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Free SoloRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Kraven the HunterRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MantisRated ★ 1.5
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 1.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5