Series
Ratings
101
The Murky StreamRated ★ 3.0
MikeRated ★ 3.5
BootsRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 0.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
PaybackRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
La PalmaRated ★ 2.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5