Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 1.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 5.0