Titles you rated
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
StartupRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.0