Movies
Ratings
343
GlassRated ★ 0.5
AquamanRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 1.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Fifty Shades FreedRated ★ 0.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
PapermanRated ★ 4.0