Series
Ratings
40
You're BeautifulRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 2.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Hemlock GroveRated ★ 2.5- DIABOLIK LOVERS MORE, BLOODRated ★ 2.0
- DIABOLIK LOVERSRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5