Titles you rated
TwilightRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
BurntRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5