Series
Ratings
194
Chainsaw ManRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0