Series
Ratings
11
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.0