Titles you rated
The SmurfsRated ★ 0.5
Cars 2Rated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.5