Titles you rated
LUCK KEYRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 2.0