Movies
Ratings
2272
GaiaRated ★ 2.0
The Green KnightRated ★ 3.5
CoherenceRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
ViceRated ★ 3.5
Brexit: The Uncivil WarRated ★ 3.5
I Care a LotRated ★ 4.0
Promising Young WomanRated ★ 4.0- Capitalism: A Love StoryRated ★ 4.0
Where to Invade NextRated ★ 3.5
The Look of SilenceRated ★ 4.0
The KingmakerRated ★ 4.0
Army of the DeadRated ★ 3.0
Riders of JusticeRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 5.0
The SimilarsRated ★ 3.5
ParallelRated ★ 3.5
The IncidentRated ★ 5.0