Series
Ratings
68
My PrincessRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.5
GourmetRated ★ 2.5
Painter of the WindRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0