Series
Ratings
23
Liar GameRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 1.0
It Started With a KissRated ★ 0.5
Scarlet HeartRated ★ 2.0
Come Back AliveRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
BigRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 3.0