Movies
Ratings
535
IdentityRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 1.0
AssassinationRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 1.0
The PriestsRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.0
Puss in BootsRated ★ 1.5