Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
The Pursuit of LoveRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Alias GraceRated ★ 5.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
The Young PopeRated ★ 3.5
The Bad KidsRated ★ 4.5
Tientsin MysticRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 2.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Mengfei Comes AcrossRated ★ 3.0
Wait My YouthRated ★ 2.0
The UntamedRated ★ 3.5