Titles you rated
Delicious GuysRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
LostRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0